O nás
Webová stránka pro uchazeče o práci v TG COMMUNITY.
energetická soutěž,plyn,elektřina,levný plyn,levná elektřina,energetické služby,pozice,hledám práci,zaměstnání
53
page-template-default,page,page-id-53,eden-core-1.0.4,eden-theme-ver-3.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

O nás

Kdo jsme?

Jsme parta přátel, kteří táhnou za jeden provaz. Věk ani zkušenosti u nás nehrají významnou roli, více nás zajímá tvůj osobní příběh a to kým jsi, než pár řádků v životopise. Ve svém kolektivu máme aktivní maminky na mateřské dovolené, ženy ve zralém věku, studenty i čerstvé absolventy s maturitou. Převažuje u nás něžné pohlaví, ale máme mezi sebou i tým mužského pokolení. Slavíme společné pracovní úspěchy, radosti i starosti a ve volném čase si rádi zasportujeme, nebo zajdeme na drink.  Díky TG Community našlo spoustu z nás přátelé na celý život. Tak se k nám přijď podívat i ty. Třeba už u nás zůstaneš :-).

35265876_10210354732819320_4741296487764328448_n

Janka – ředitelka komunikace s klienty

Lenka – manažerka úseku recepce a kontroly

Simona – manažerka oddělení komunikace

Silvia – manažerka oddělení retence

Pár čísel a historie:

Rozšiřujeme tým, podporujeme týmového ducha

Přestěhovali jsme se do nových moderních prostor

Najdete nás na ulici Vídeňská 63, Brno. Jsme tak pro vás ještě dostupnější, v úzkém centru Brna. Na cca 550 m2 pro vás zajišťujeme ty nejvýhodnější ceny za energie. Pracujeme i na dalších novinkách a produktech, které představíme v průběhu roku.

Posilujeme zákaznickou péči a obchodní oddělení

Výrazným způsobem posilujeme zákaznickou péči, která má k 3/2016 více než 50 pracovníků, aby se každý klient u nás cítil jako v bavlnce. A protože i nadále vidíme velké příležitosti pro další růst, rozšiřujeme také obchodní oddělení. Připravujeme spuštění řady aplikací, pro naše klienty samozřejmě zdarma.

Zásadní snížení cen energií přineslo rekordní počet nových klientů

Vzhledem k velkému poklesu cen energií na burze, elektřiny a plynu, došlo k výraznému nárůstu zákazníků. Také došlo k přestěhování společnosti do vlastních nových prostor v Brně – Líšni.

Uvedli jsme nový aukční portál

V tomto roce jsme se věnovali vývoji vlastní verze aukčního portálu šitého na potřeby našich klientů, prostřednictvím kterého pravidelně snižujeme ceny energií na absolutní minimum. Ke spuštění došlo v květnu 2014 a ihned jsme jej důkladně otestovali velkou aukcí pro obce a města, což proběhlo na jedničku.

Spolupracujeme s obcemi i firmami

Kromě domácností už umíme šetřit výdaje za energie také obcím, městům, institucím a firmám. Zavedli jsme nové produkty vyhovující zákonu o veřejných zakázkách, díky kterým je úspora ještě výraznější.

Vznik společnosti Terra Home

Pod záštitou akciové společnosti nabíráme první desítku zaměstnanců a začínáme více prezentovat značku TG Community na trhu. Začínají se nám ozývat stále noví zákazníci a to i na základě referencí a doporučení. Došlo ke specializaci dceřiných společností na IT a administrativu.

Služby v oblasti energetiky

Prostřednictvím nezávislého uskupení fyzických osob zabývajících se úsporou energií vznikají základy budoucí společnosti TG Community.