Žijeme energií | Nabídka volných pozic
energetická soutěž,plyn,elektřina,levný plyn,levná elektřina,energetické služby,pozice,hledám práci,zaměstnání
24
page-template,page-template-blog-masonry-full-width,page-template-blog-masonry-full-width-php,page,page-id-24,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Nabídka volných pozic

V TG Community máme velké ambice a jsme lídrem v tom, co děláme. I proto rozšiřujeme tým a hledáme nové tváře do naší party, které nám pomohou formovat budoucnost energetiky. Podívej se na nabídku aktuálně volných míst.

Možná hledáme právě Tebe!

Podívejte se na benefity práce v TG Community
 • KARIÉRNÍ RŮST

  Jsi ambiciózní, chceš se posouvat, růst a baví tě nové výzvy? Pokud ano, tak jsi ve správné firmě, protože my ti to umožníme. Díky tomu, že firma stále roste, získává nové projekty a vytváří nové pozice, tak vždy hledáme toho odvážného v našich řadách a přihlásit se můžeš i ty. Nezáleží na tom, jak dlouho jsi ve firmě. Zastav se na kafe na HR a vše ostatní se dozvíš.

 • ODMĚNY A NAVÝŠENÍ MZDY

  Představ si, dostáváš peníze za práci a navíc získáváš odměny za svůj pracovní výkon. Můžeš si tak sám ovlivnit, kolik peněz dostaneš. Navíc po roce se ti navýší hrubá mzda. Více informací ti poví tvůj nadřízený nebo HR. Stačí se jen zeptat.

 • PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU

  Nezáleží na tom, jestli jezdíš do práce autem, šalinou nebo třeba na kole. Příspěvek na dopravu na tebe čeká každý měsíc.

 • FIREMNÍ PAUŠÁL

  Hodně muziky za málo peněz? Že to nejde? U nás ano. Stačí se rozhodnout, jaký balíček je pro tebe ten pravý. Více informací se dozvíš na HR.

 • DEN DOVOLENÉ NAVÍC

  Dovolené není nikdy dost. Proto od nás za každý odpracovaný rok dostaneš den dovolené navíc.

 • MULTISPORT KARTA

  Baví tě sport a rád zkoušíš nové věci? Tak vyzkoušej Multisport kartu a každý den využij jeden volný vstup v síti více než 2 200 sportovních a relaxačních zařízení po celém Česku a Slovensku!

 • SPORTOVNÍ AKTIVITY

  Jak lépe stmelit tým než při patnáctistovce, 90 minutách florbalového mače nebo třeba po dávce fitboxu? U nás se zkrátka nenudíme ani po práci!

 • TÉMATICKÉ VEČÍRKY

  Zažil/a jsi v předchozím zaměstnání zelený čtvrtek ve vojenském stylu, Irský svátek, nebo Haloween? Ne? Tak si představ, že přijdeš do práce a vše je stylově vyzdobené, atmosféra na tebe dýchá ze všech stran a ostatní kolegové jsou v převleku, ať už je to voják, strašidýlko, víla nebo zelený skřítek, je to zábava. Tyto akce si užíváme naplno a ty můžeš s námi.

 • ODMĚNY TROCHU JINAK

  Špatný den může mít každý, ale když se před tebou objeví dobrá čokoláda, zmrzlina nebo jiné sladkosti, to ti ihned zlepší náladu.

 • KÁVA ZDARMA

  Taky si neumíš představit ráno bez šálku výborné kávy?
  U nás ji budeš mít zdarma a nejen ráno, ale po celý den.

 • TEAMBUILDINGOVÉ AKCE

  Neřeknu ti, jaké jsou naše firemní večírky. Dokud to nezažiješ, stejně neuvěříš.
  Proto přijď mezi nás, rádi tě začleníme do kolektivu.

 • ENERGIE PRO CELOU RODINU

  Neví si tvoje rodina či přátelé rady s energiemi? Nejen, že je můžeš spravovat a mít tak přehled o tom kolik platí, ale zároveň získáš finanční odměnu.

SKENERISTKA/brigáda

Jak bude vypadat tvůj den?- po příchodu do práce si můžeš uvařit výbornou kávu, která je pro všechny naše zaměstnance zdarma- budeš pracovat v týmu...

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Rozšiřujeme svůj tým a hledáme další zkušenou účetní do naší party, která nám pomůže nejen s podvojným účetnictvím. Také Vás baví čísla, účetnictví a administrativa...

SPECIALISTA BACK OFFICE

Pro náš rostoucí tým hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista Back office. Jsi komunikativní, dokážeš dobře naslouchat, skvěle argumentovat a máš tah na branku? Jaká bude...

BACK OFFICE

Hledáme nového kolegu na pozici Back office. Baví tě administrativa, jsi pečlivý a pracuješ rád v týmu? Pak hledáme právě tebe. Jak bude vypadat tvůj den? -...

BRIGÁDA: ASISTENTKA MANAŽERA

Jsi komunikativní, týmový a hledáš práci na HPP nebo jen přivýdělek ke škole? Tak nehledej, právě jsi to našel. Do našeho rostoucího týmu hledáme nového...