SPECIALISTA BACK OFFICE
Pro náš rostoucí tým hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista Back office. Jsi komunikativní, dokážeš dobře naslouchat, skvěle argumentovat a máš tah na branku?
energetická soutěž,plyn,elektřina,levný plyn,levná elektřina,energetické služby,pozice,hledám práci,zaměstnání,specialista,back office
300
post-template-default,single,single-post,postid-300,single-format-standard,eden-core-1.0.4,eden-theme-ver-3.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

SPECIALISTA BACK OFFICE

Pro náš rostoucí tým hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista Back office. Jsi komunikativní, dokážeš dobře naslouchat, skvěle argumentovat a máš tah na branku?

Jaká bude tvoje náplň práce?

Budeš komunikovat se stávajícími klienty naší společnosti. Tedy žádné oslovování nových kontaktů. Součástí tvojí práce bude administrativa, práce v interním systému a samozřejmě velmi úzká spolupráce s kolegy ostatních oddělení.

Pokud nemáš zkušenosti z obdobné pozice, nevadí, rádi tě to naučíme. Po nástupu tě čeká školení, seznámení se světem energetiky a věř, že na to nikdy nebudeš sám, oporou ti bude naše skvělá školitelka, která tě vším provede.

Požadujeme:

– příjemný mluvený projev
– schopnost argumentace
– logické myšlení
– samostatnost
– zodpovědnost
– dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
– uživatelskou znalost práce na PC (word, excel)

Nabízíme:

– motivující mzdové ohodnocení: fixní mzda + neomezené provize
– kariérní růst
– pravidelné workshopy
– i když pracujeme jen 10 min od centra, tak našim zaměstnancům přispíváme na dopravu
– firemní mobilní a datový tarif – můžeš volat a surfovat jen za pár korun 🙂
– za každý odpracovaný rok, získáš 1 den dovolené navíc
– chodíme pravidelně běhat a účastníme se běžeckých akcí a budeme rádi, když se k nám přidáš, startovné nám hradí firma v rámci benefitu
– můžeš se zúčastnit těch nejlepších firemních teambuldingů, večírků a akcí
– věčně dobře naladěný kolektiv

Pokud tě naše pracovní nabídka zaujala, tak neváhej a pošli nám životopis rádi tě pozveme na osobní setkání. Těšíme se na tebe.

Napiš nám!600

Prohlašuji, že jsem se seznámil s veškerými informacemi o zpracování mých osobních údajů.